Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie

Konkursy

AKTUALNOŚCI:

Konkursy dla uczniów szkół podstawowych Zarządu Województwa Opolskiego

Utworzono dnia 13.05.2021

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił Konkursy dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs plastyczny jest przeznaczony dla uczniów klas I-III, natomiast konkurs literacki - dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych z terenu województwa opolskiego, uczestniczących w projekcie „Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!”. Organizacja Konkursów ma na celu m.in., motywowanie dzieci i młodzieży do wzbogacania wiedzy przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości technik artystycznych  i literackich, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki oraz w formach literackich. Ponadto celem konkursu jest poznanie przez dzieci alternatywnych sposobów uczenia się i rozwijania pasji.

czytaj dalej... na temat: Konkursy dla uczniów szkół podstawowych Zarządu Województwa Opolskiego

„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

Utworzono dnia 03.03.2019

Zapraszamy do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci, który przebiegnie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi i upowszechnianie wiedzy o zasadach bhp...

czytaj dalej... na temat: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

„Osobliwości przyrodnicze w obiektywnie”

Utworzono dnia 09.02.2019

Zarząd Województwa Opolskiego Uchwałą ogłosił konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży „Osobliwości przyrodnicze w obiektywnie”.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 16 lat uczęszczającej do szkół na terenie województwa opolskiego.  Konkurs w swym założeniu ma propagować ideę związaną z ochroną rodzimej flory występującej na terenie województwa opolskiego, a zwłaszcza jej cennych elementów związanych z zadrzewieniami śródpolnymi, tradycyjnymi sadami i alejami przydrożnymi.
 

czytaj dalej... na temat: „Osobliwości przyrodnicze w obiektywnie”

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.