Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie

Ważne informacje odnośnie pracy szkoły!

Utworzono dnia 13.03.2020

Szanowni Rodzice,

Z uwagi na decyzję Rządu dotyczącą zamknięcia szkół w całej Polsce informujemy, że od 12 marca 2020 (czwartek) zajęcia lekcyjne w Szkole Podstawowej we Włodzieninie zostają zawieszone.

W dniach 12 - 13 marca (czwartek i piątek) Szkoła Podstawowa we Włodzieninie zapewnia zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla dzieci, którym rodzice nie mają możliwości zapewnić opieki w domu. Autobusy szkolne w tych dniach będą jeździły zgodnie z planem.

Od 16 marca do 25 marca trwa okres kwarantanny .Szkoła będzie zamknięta! Apelujemy aby w tym czasie unikać skupisk ludzi, dzieci powinny pozostać w domach. Nie będą jeździły autobusy szkolne.

Z uwagi na ryzyko zarażenia koronawirusem, zielona szkoła w Zawoi dla uczniów klas 4 - 6, zostaje przeniesiona na inny, bezpieczny termin. Nowy termin zostanie Państwu podany po uzgodnieniu z ośrodkiem wypoczynkowym.

Decyzja o zawieszeniu lekcji nie wypływa na razie na organizację roku szkolnego i terminy egzaminów!

Rodziców dzieci stołujących się w szkole, prosimy o opłacanie obiadów zgodnie z informacją podaną na karteczkach. Okres nieobecności dziecka w szkole spowodowany kwarantanną, zostanie odliczony w kolejnym miesiącu.

Administracyjne nakazy i zakazy nie są w stanie powstrzymać epidemii. Stąd apel: To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny. To jest czas kwarantanny, to jest czas, który powinniśmy spędzić w domu, w izolacji. W związku z tym gorący apel o odpowiedzialność, żebyśmy poważnie potraktowali ryzyko” - apeluje minister zdrowia.

Prosimy o śledzenie komunikatów medialnych, komunikatów wydawanych przez GIS oraz informacji umieszczanych na stronie i FB szkoły oraz udostępnianych w e-dzienniku

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 104

W poprzednim tygodniu: 116

W tym miesiącu: 311

W poprzednim miesiącu: 845

Wszystkich: 59543