Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie

Wycieczki szkolne 2022 r.

Utworzono dnia 11.06.2022

Po dwuletniej przerwie wznowiliśmy nasze wyjazdy na wycieczki szkolne i klasowe.

Jako pierwsi na czterodniowy podbój Warszawy wyruszyli uczniowie klas VII-VIII. Z relacji wycieczkowiczów wiemy, że wyjazd był udany. Uczestnicy zwiedzili najważniejsze miejsca w stolicy. Uczniowie świetnie bawili się w Centrum Nauki Kopernik i podziwiali panoramę Warszawy z Pałacu Kultury. Największe wrażenie na uczniach zrobił Stadion Narodowy na którym zapoznali się z zakulisowymi ciekawostkami związanymi z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych.  
Siódmy, ósmy i dziewiąty czerwca to termin wyjazdu klas IV- VI na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce - malownicze, tajemnicze i pełne osobliwości przyrody. Nasi uczniowie niczym profesjonalni turyści zdobywali szlaki tej przepięknej krainy o urozmaiconym krajobrazie, zapoznawali się z bogactwem warowni, skałek, jaskiń, ale też dworków, muzeów. 
Również klasy I-III wzięły udział w jednodniowej wycieczce do Opola i Mosznej.  
W programie wycieczki był spektakl teatralny Calineczka oraz warsztaty teatralne na których klasy pierwsza i druga poznawały lalki występujące w teatrze. W tym czasie klasa 3 była w studiu nagrań. Następnie wszyscy udaliśmy się do zamku w Mosznej, gdzie podziwialiśmy budowlę i fontannę po remoncie oraz park z kwitnącymi rododendronami.  
By wycieczka była udana musieliśmy tradycyjnie zjeść w McDonaldzie i tym samym zamknąć sezon wycieczek w roku szkolnym 2021/2022. 

 

Wycieczki szkolne

Utworzono dnia 11.06.2022, 19:25

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 192

W poprzednim tygodniu: 201

W tym miesiącu: 678

W poprzednim miesiącu: 987

Wszystkich: 58211