Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie

Nowe boisko wielofunkcyjne

Utworzono dnia 20.01.2022

Budynek naszej szkoły i przestrzeń wokół niego pięknieją z roku na rok. Remontujemy poszczególne pracownie, wymieniamy elementy wyposażenia, unowocześniamy pracownie.
Od dawna marzyliśmy o poprawieniu jakości naszego szkolnego boiska, które ma już swoje lata. W październiku 2021 roku otrzymaliśmy z gminy wiadomość, na którą czekaliśmy od bardzo dawno. To jedna z tych wiadomości po których otrzymaniu można śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają :)

Dzięki zaangażowaniu pana wójta Sebastiana Bacy i pracowników urzędu gminy w Branicach udało się otrzymać środki na wszystkie trzy projekty złożone w ramach Polskiego Ładu, m.in. na stworzenie naszego nowego, pięknego, wymarzonego boiska wielofunkcyjnego :) Wartość tego projektu to aż 1,8 mln złotych!

Niedawno stworzony został plan zagospodarowania nowej przestrzeni, w którym ujęto m.in. street workout, boisko do gry w piłkę nożną, tenisa ziemnego, bieżnię o nawierzchni poliuretanowej, boisko do gry w siatkówkę, streetballa, gry i zabawy malowane na asfalcie oraz zeskocznię o piaszczystej nawierzchni. :) Ogrom nowych atrakcji dla naszych uczniów! Z niecierpliwością czekamy rozpoczęcia prac budowlanych i ich szybkiej i szczęśliwej finalizacji :)

Wielkie brawa i podziękowania kierujemy dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie funduszy! ❤ Bez Waszej ciężkiej pracy nasze marzenie pewnie by się nie spełniło :)

Poniżej w pliku pdf znajduje się stworzony przez projektantów plan zagospodarowania przestrzeni :)

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 199

W poprzednim tygodniu: 278

W tym miesiącu: 820

W poprzednim miesiącu: 888

Wszystkich: 55087